Yüzünüzü Yaza Hazırlayın


Yüzünüzü Yaza Hazırlayın Güneş ışınları yavaş yavaş kendini göstermeye başlarken, kırışıklıklar da daha fazla beliriyor. Zamana karşı meydan okumak ve pırıltılı bir cilde sahip olmak için son teknolojik yenilikleri öğrenin.

En Son Teknolojiler Güzelliğinize Güzellik Katıyor

Yaz aylarına sadece vücudumuzu değil, yüzümüzü de hazırlamamız gerekiyor. Güneş ışınları nedeniyle cildimiz daha kolay yıpranmaya başlıyor. Ama neyse ki gelişen teknoloji; zamana ve bu faktörlere meydan okumayı başarıyor. Son dönemde geliştirilen bakım ürünleriyle de desteklendiğinde gözle görünür bir etki yaratan en yeni yöntemler; yaz mevsimine hazırlanırken daha genç görünmek isteyenlere yardımcı olacak.

Yüzdeki çizgileri silmeyi, yüze gençlik pırıltısı vermeyi amaçlayan bu yöntemleri, medikal estetik doktoru Mustafa Karataş anlattı...

V Şekli Yüz

Yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistem olan VShape; köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile 'U' şeklini almış yüzleri, yumurta gıdılarını yeniden şekillendirmede uygulanan en yeni tekniklerden biri.  VShape ile sarkan yüzünüze acısız ve ağrısız bir şekilde yeniden 'V' şekli veriliyor. Aynı zamanda bu yöntemle cildin derin tabakalarındaki kolajen lifleri ısıtılarak cildin dış yüzeyi gözle görülür şekilde gerginleştirilip alt tabakalardaki sarkıklıklar toparlanıyor. Cerrahi bir uygulama olmadığı için anestezi ve ciltte kesi yapılmadan uygulanan VShape; her biri yaklaşık 20 dakika süren dört seansta uygulanmalıdır.

Güneş ısınları yavaş yavaş kendini göstermeye başlarken, ışıkların etkisiyle kırışıklar da daha fazla belirmeye başlıyor. Zamana meydan okumanın yolu ise kırışıklıklarla savaşan yöntemlerden geçiyor.

Temiz ve Pürüzsüz Bir Cilt

Cilt gençleştirme uygulanan lazer teknolojiterinden biri olan Fraxel; cilt altına iletilebilen ışık tekniğidir. Bu yöntem, cilt yüzeyine zarar vermeden lazerin; cildin onarım mekanizmalarını harekete geçirecek alt tabakaya iletilmesini sağlar. Yeni geliştirilen C&B Fraxel Laser ise daha genç hastalarda da kullanılan bir yöntemdir. Temizle, parlat sloganıyla 20'li yaşlardaki gençlere seslenen bu teknoloji; tek kullanımlıktır ve hastaya özet başlıklarla uygulanır. Tek seans sonrası bile gözle görülen pürüzsüzlük, renk parlaklığı ve temizlik sağlar.

Gözaltı Işık Dolgusu

Cilt yorgunluğunu gösteren ilk şey, bakışlardır. Özel olarak geliştirilen Redensity II; gözaltı çöküklüğü ve morluk problemi çözümüne tek seferde yardımcı olur. Redensity II adlı göz altı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken; içeriğindeki protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde göz altı morluklarında da azalma sağlanır.

Etkili Minik Dokunuşlar

Genelde cansızlık, donukluk gibi problemlere ciltteki renk düzensizliği de eşlik eder. Bu durumda çoğunlukla ilk tercih; cilde ihtiyacı olan aminoasit, vitamin ve hyalüronik asit gibi maddeleri veren mezolifting olur.  Yüzde en büyük farkı, hyalüronik asit dolgular ve yine hyalüronik asit içeren mezolifting işlemleriyle yaratabilirsiniz. Bu yöntemle yüzünüz daha parlak, daha nemli, gölgelerinden arınmış görünür, çizgiler azalır. Bu işlemler hem kısa sürer, hem de hemen ardından sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Mezolifting; küçük bir dokunuştur ama daha yumuşak, konturları düzelmiş ve daha mutlu bir yüz yaratmak konusunda son derece etkilidir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Çaktırmadan Erkeksi Estetik

  Çaktırmadan Erkeksi Estetik Yoksa siz hala güzellik sektörünün sadece kadınlara hizmet verdiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine; her geçen gün daha çok erkek estetik kliniklerin kapısını çalıyor!

 • Çekici, Mükemmel Dudak Arayışı

  Çekici, Mükemmel Dudak Arayışı Dudaklarınızın mükemmel görünmesi için yapmanız gereken şeyler var mı? Evet ve hayır mı? Bunun için nereden ve neyle başladığınıza göre değişir.

 • Daha Seksi Kalçalar

  Daha Seksi Kalçalar Dolgu enjeksiyonu ile daha çıkık, daha seksi ve biçimli bir popoya sahip olmak mümkün hem de sadece dakikalar içinde.

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

  Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi sistem Baby Face Beauty tanışmaya hazır mısınız?

 • İncelmeye Yardımcı Yöntem

  İncelmeye Yardımcı Yöntem Yüksek ısıyla yağ hücrelerinin erimesine destek vererek incelmeyi vaat eden ameliyatsız lazer uygulaması SculpSure ile yaza hazırlanın.