VShape ile Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi

Daha sıkı, daha az belirgin selülitler!

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalı. İnce bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gerekli. Cilt belli bir yaştan sonra, ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar ve onarım mekanizmaları sayesinde, cilt daha genç ve daha sıkı görünür. 

İki modül, bir sistem ultrason ile radyofrekans aynı anda 

Cerrahi bir müdahale olmadan selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi ve etkili yolu… VShape ise vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi "Yağ hücrelerini hedef alarak, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor."

Tedavi

Yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgalan ve cildi sıkılaştırarak açığa çıkan yağların vücuttan atan radyo frekansının eş zamanlı olarak çalışması ile başlıyor. Bu teknoloji, karın ve kalça da dahil olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor ve yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgalan ise, cilt ala dokusun ti yüksek ısı ile uyararak kolajen üretimini artırıyor.

Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmanın rahat ve pratik yolu

VShape çabuk, güvenli ve acısız bir şekilde cildi yeniler. Sistem, The IN-MotionTM teknolojisi sayesinde cilt katmanlarını yavaş yavaş ısıtarak tedavinin son derece konforlu olmasını sağlar.  

Seans

İşlem, tedavi uygulanacak bölgenin büyüklüğüne ve sayısına bağlı olarak  yaklaşık 60-90 dakika kadar sürer. Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge için 7-10 gün aralıklarla dört- altı seans yeterli olur ve tedavinin etkileri hemen ilk işlemden sonra gözlenebilir.

Uygulanma alanları

Ultrason teknolojisi sayesinde yağ dokusunu hedefleyerek vücudu şekillendirir. Tedavi, güvenli ve etkili bir şekilde  bölgesel yağları azaltırken vücut konturunun daha biçimli olmasını sağlar.

Selülit görünümünü azaltır
Karın bölgesini sıkılaştırıp, düzleştirirken kalça ve üst bacakları inceltir
Vücudu şekillendirir

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme

  Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme Thermage, kolojeni Capacitive Radiofrequency(CRF) ile hedefler. CRF, yeni kolojenin büyümesini uyarır ve cildi sıklaştırır ve cildin kontörünü düzeltir ilerletir.

 • VelaShape III Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi

  VelaShape III Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi Vücut sıkılaşmatirma ve selülite karşı geliştirilmiş olan VelaShape teknolojisi en gelişmiş, en mükemmel haline ulaştı! Bölgesel incelme ile selülit problemine karşı etki...

 • Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi

  Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi Hiç kimse zamanın vücudumuzu yaslandırmasını istemez. Hepimiz su an olduğumuzdan biraz daha sıkı ve biraz daha sert bir vücuda sahip olmak isteriz. 

 • Thermage CPT Vücut Uygulaması

  Thermage CPT Vücut Uygulaması Thermage® uygulamaları ameliyat yada iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.