VelaShape III Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi

VelaShape III Vücut şekillendirme, incelme ve selülite karşı geliştirilmiş olan VelShape teknolojisi en gelişmiş, en mükemmel haline ulaştı! Ve işte karşınızda bölgesel incelme ile selülit problemine karşı etkili bir çözüm: VelaShape III.

Söz konusu vücudunun şekli olduğunda en ağır eleştiriler kadının kendisinden gelir! Yapılan istatistiklere göre kadınların %91'i vücutlarından hoşnut değil ve hepsinin de vücudunda mutlaka değiştirmek, inceltmek ya da şekle sokmak istedikleri bir yerleri var. Bu kadınların hemen hemen hepsi daha önce diyet ve egzersizi denedikleri halde, birçoğu diyet ve egzersiz ikilisinin faydalı olduğu ama maalesef yeterli gelmediğini düşünüyorlar.  Her üç kadından biri vücutlarındaki inatçı yağlardan kurtulmak için diyet ve egzersiz dışında başka yöntemlerden yardım alma ihtiyacı duyduğunu söylüyor. 

VelaShape III, kızıl ötesi, bi-polar radyo frekans ve vakum teknolojilerini birleştirerek hassas bir şekilde dokuyu 3mm’den ve 15mm derinliğe kadar ısıtabiliyor. Kızıl ötesi ışınlar, vakum ve radyo frekans teknolojilerinin güç birliği, yağ hücreleri ve yağ hücrelerinin çevrelerini saran bağ dokusu ve altındaki kolajen liflerinin derinlemesine ısıtılmasını sağlar. Ayrıca elektrotların optimal tasarımı ve vakumun eş zamanlı uygulanması ısının daha derine, daha hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlar. Bu etki dolaşımı hızlandırır, lenfatik drenajı ve hücre metabolizmasının hızını artırır, cilt hücrelerini daha fazla kolajen ve fibroblast üretmek için uyarır. Tüm bu etkiler sayesinde ciltte bir yeniden yapılanma süreci başlar.


SONUÇ:
Daha sıkı bir cilt, daha ince bir silüet, selülit görünümünde belirgin bir düzelme ve cildin kalitesinde gözle görülür bir artış.

VelaShape tedavisinin etkinliği ve güvenirliği çok sayıda klinik çalışma ve dünya çapında 5 milyondan fazla hasta üstünde yapılmış bağımsız tedavilerle kanıtlanmıştır.   

• Araştırmalar, VelaShape III tedavisinin karın bölgesinde 2 santimden, uyluklarda ise yaklaşık 1.5 santimden daha fazla incelme sağladığını gösteriyor.

• Yeni doğum yapmış kadınlar üstünde yapılan bir çalışmada, hastaların tedavi edilen bölgelerinde ortalama %10 incelme gözlendi.

Tedavinin Detayları

Öncesinde: İşlem öncesi uygulamayı yapacak olan uzman sizden bir form doldurmanızı isteyecektir. Bu form, uzmanın sizin tıbbi geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ardından rahat, konforlu bir seans geçirmeniz için cildinizin hassasiyet seviyesini ölçen bir test uygulanacaktır.  Tedaviye başlamadan hemen önce cildinizi korumak ve işlem sırasında rahat etmeniz için derinize özel bir sprey sıkılacaktır.  

İşlem sırasında: İşlem yapılacak bölgeye, o bölgeye uygun bir el aparatı yerleştirilecektir. Tüm cilt tipleri için mümkün olan en özelleştirilmiş etkiyi sağlamak ve rahat bir tedavi için duruma göre enerji arttırılabilir ya da azaltılabilir. Çoğu hasta işlemi sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir.

Gereken süre: Bir uygulama, tedavi edilen bölgeye ve kaç bölgenin tedavi edileceğine bağlı olarak, minimum 30 dakika maksimum 2 saat sürebilir.

Etkili sonuçlar için: Uygulamanın iki hafta arayla yapılması önerilir. Tedavi tamamlandıktan sonra da elde edilen sonucun kalıcılığını sağlamak için hastanın durumuna göre belli aralıklarla tedavi tekrarlanır. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntemler

  Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntemler Bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha biçimli bir siluete kavuşmak için geliştirilmiş teknolojiler bugün artık vaat etmekle kalmıyor, vaatlerini gerçekleştiriyor da.

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...

 • Vücut Şekillendirme Yöntemi

  Vücut Şekillendirme Yöntemi Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların çoğu vücudunun bazı bölgelerinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor.

 • VelaShape 3 Selülite Çözüm

  VelaShape 3 Selülite Çözüm Kalça, bacaklar ve üst kollar selülit barındıran bölgelerdir. Kadınlar durmaksızın bu soruna kalıcı bir çözüm bulmanın arayışındalar.