VelaShape III Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi

VelaShape VelaShape III selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

VelaShape’in sırrı; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elōs teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Değişimi ne kadar hızlı farkederim?

İlk tedavinin ardından tedavi edilen bölgedeki cilt yüzeyinin daha düzgün ve sıkı hissedilmesiyle tedavi edilen bölgenin yavaş yavaş eskisinden daha iyi duruma geldiği görülür.

Bölgesel olarak kaç santim incelebilirim?

Klinik çalışmalarda hastalar 1 tedavi sonrasında ortalama 1 – 3 cm incelme bildirmişlerdir. Doğum sonrası hasta grubunda yeni yapılmış bir çalışmada % 97 hasta memnuniyeti görülmüştür.

VelaShape III nasıl çalışır?

Kızılötesi ışık, Bipolar radyo frekans enerjisi ve Vakumu birleştiren elōs teknolojisi; yağ hücrelerinin, onları çevreleyen bağ dokusunun ve alttaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına sebep olur.

Bu tarz etkin bir ısıtma ve vakum ile, kollajen ve elastinin miktarının artması daha iyi uyarılır. Böylece cilt gevşekliğinde azalma, vücut hacminde küçülme gerçekleşirken, cilt yapısında da genel bir iyileşme görülür.

Tedavi güvenli midir?

Bu tedavi tüm cilt tipleri için güvenli ve etkindir. Rapor edilmiş̧ kısa veya uzun dönemli sağlığı etkileyen herhangi bir etkiye rastlanılmamıştır.

Tedavi ağrılı mıdır?

Hastaların çoğu VelaShape’i sıcak bir derin doku masajı gibi konforlu bulur. Bu tedavi sizin hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sonrasında birkaç saatliğine bir sıcaklık hissi tecrübe etmek normaldir. Cildiniz de tedavi sonrasında birkaç saatliğine kızarık görülebilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...

 • VelaShape 3 Selülite Çözüm

  VelaShape 3 Selülite Çözüm Kalça, bacaklar ve üst kollar selülit barındıran bölgelerdir. Kadınlar durmaksızın bu soruna kalıcı bir çözüm bulmanın arayışındalar.

 • VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

  VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi Cildinizde görünür bir fark yaratmak ve pürüzsüz tene sahip olmak istiyorsanız VelaShape III etkili bir teknoloji.