Ultherapy İle Yüzü Yukarı Kaldırma!

yüz germeNon-invasive bir uygulama olan Ultherapy; yüz, göz çevresi, dekolte ve boyuna uygulanmaktadır. Uygulamda ultrasound kullanılmakta ve vücudun doğal iyileşme etkisinden faydalanılmaktadır. Sonucu’da sarkmış, gevşemiş ciltlerde lifting, sıkılaşma ve toparlanma etkisi yaratmakta. FDA onayına sahip cihaz güvenli, zaman-kontrollü ultrasound enerjisi sayesinde cildin derinlerindeki destek tabakalarını stimule eder ki bu kısımlar cerrahi yüz germe operasyonları sırasında inilen, cilt yüzeyinin tahrip edilmediği alanlardır.

Fark edilir, doğal sonuçlar
Ciltte zamanın meydana getirdiği olumsuz etkilere meydan okuyarak ‘genç’ görünmeye yardımcı bir yöntem olan Ultherapy uygulaması sonrasında iyileşme süreci yoktur, görünüşünüzde çok büyük, radikal değişikliklere neden olmaz, bakıldığında daha sağlıklı, canlı, doğal ve farklı bir göründü kazanırsınız.

30-60 dakika süren Ultherapy, kilinik ortamında gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Kısa dönem de ‘canlandırıcı’ bir etkiye sahipse de cildin doğal üretim sürecini hızlandırarak yeni, elastik collagen üretimine neden olur ve ilerleyen, uzun dönemde de etkisini arttırır  tıpkı düzenli yapılan egzersizlerin kaslar da yarattığı etki gibi. (üstelik sadece ‘bir’ uygulama yeterlidir!).

Ultherapy Gelen Güzellik
İstenilen sonuçlara ulaşmak için uygulamanın ardından 2-3 ay geçmesi gerekmektedir. Bazı hastalarda bu süreç 6 ayı bulabilmektedir. Ultherapy’yi ,henüz cerrahi bir işleme hazır olmayan kişilere önermek daha doğru olacaktı. Ultrasoundla elde edilen sonuçları ameliyata eşdeğer görmek pek doğru olmaz.

Uplifting Ultrasound
Derinlerdeki, collagen üretiminin de gerçekleştiği yapıyı hedefleyen Ultherapy cildin yüzeyini pas geçerek. Ultherapy’de kullanılan yöntem lazerler gibi dışarıdan içeriye doğru etki göstermez. Ultrasound teknolojisini kullanılan Ultherapy’nin etkisi, aktif bir şekilde içeriden dışarıya doğru yüz, boyun ve dekolte de, non-invasive olarak, lifting ve sıkılaştırıcı etki meydana getirmektir.

“Gör” ve “Uygula”
Ultherapy ‘yi pek çok yönden, anne karnındaki bebeğin izlendiği ultrasound ile görüntüleme prosedürüne benzetebiliriz. Handpiece başlık nazikçe cilde yerleştirilerek ekranda cildin görüntülenmesi sağlanır. Böylece uygulayıcı cildin ‘neresine’ uygulama yaptığını görme şansına sahip olur.Farkı şöyledir: Ultherapy de aynı başlık handpiece , fokuslanmış ultrasound enerjisini cildin en altındaki katmanlara iletir. Bu tabaka ancak cerrahi yüz germe operasyonları sırasında ulaşılması mümkün olabilen derinlikteki tabakalardır.

Nasıl bir ‘lifting’işlemi sizin için uygundur?
Cildiniz yorgun bir görünümü var ve eski enerjisini kaybetmiş gibi. Size gereken cildinizin tazelenmesi için; stimulasyonunuzun artması ve yeni collagen. Sonuçta çok daha genç ve formunda bir görünüm için olacak olan ise sıkılaşmış ve kademeli olarak lifting gerilmiş bir cilt.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın

  Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın Zamanın cilt üzerindeki etkileriyle savaşan teknolojiler sayesinde cerrahi yöntemlere olan talep ciddi anlamda azalıyor.

 • Ulthera Yaptıran Hastanın İzlenimleri

  Ulthera Yaptıran Hastanın İzlenimleri 48 yaşındayım. İnsan her gün aynaya baktığında yüzündeki değişimi pek fark etmiyor ama fotoğraflar her şeyi anlatıyor.

 • Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe

  Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe Uthera cilt altı bağ dokusunda ve cildin derin dermiş olarak bilinen en alt tabakasında yarattığı ısı etkisi ile kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.

 • Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera

  Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera Zamanı durduramasak da olumsuz etkilerini azaltabiliriz. Ultherapy sistemi cerrahî operasyonlar için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahî operasyon yaptırmayı hiç düşün...

 • Cerrahisiz Yüz Estetiğinde Ulthera

  Cerrahisiz Yüz Estetiğinde Ulthera Dr. Mustafa Karataş "yaşlanma sürecinde en çok yıpranan ve en çok dikkat çeken organımız yüzümüzdeki cildimizdir." diyor.Ulthera, cerrahi müdahale olmaksızın ci...

 • Alt Yüz Bölgesindeki Sarkmalar Ultherapy

  Alt Yüz Bölgesindeki Sarkmalar Ultherapy Estetik dünyası, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir yönteme tanıklık ediyor: ULTHERA’. Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alt...

 • Ulthera Fiyatı

  Ulthera Fiyatı Tek seansda ameliyatsız yüz germe, boyun gıdı germe, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği. Ulthera cilt genleştirme yöntemi nedir, hakkındaki bilgileri karşılıklı görüşmenin...

 • Ultherapy Tedavisi İçin Doğru Adaymısınız?

  Ultherapy Tedavisi İçin Doğru Adaymısınız? Öncelikle bağ dokusu gevşek, biyolojik yaşlanmanın etkisiyle sarkmaları başlamış kişiler. Ayrıca yaşı daha genç olup göz kapağı erkenden düşmüş kişilerde de uygulanabilir...

 • Ultherapy ve Siz

  Ultherapy ve Siz Non-invasive bir yöntemle olan Ultherapy ile zamanın cildimizde bıraktığı yaşlılık izlerini, lifting, toparlama ve sıkılaşma yaparak azaltmak artık mümkün.

 • Ultherapy Göz Çevresi Uygulaması

  Ultherapy Göz Çevresi Uygulaması Ultherapy göz çevresi uygulaması zamanın ve yerçekiminin ciltte meydana getirdiği olumsuz etkilere karşı koyarak cildin gerginleşmesine, sıkılaşıp toparlanmasına yardımcı...