Ulthera Fiyatı

ultheraUltherapy, cilt genleştirme yöntemi nedir, hakkında bilgi. Ulthera ile cilt nasıl gençleşir, Ulthera nedir ne demektir, Ulthera cilt gençleştirme yöntemi ile ilgili detaylı bilgiler, Ulthera yöntemi faydalımı zararlımıdır, tehlikesi ve riski nelerdir?

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Ulthera fiyatlarını öğrenebilmek için en doğru yol, doktorunuza başvurarak ücretsiz muayene olmak ve sizin için belirlenen fiyatı öğrenmektir.

Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0212 241 03 64- 65 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe

  Uthera cilt altı bağ dokusunda ve cildin derin dermiş olarak bilinen en alt tabakasında yarattığı ısı etkisi ile kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.

 • Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera

  Zamanı durduramasak da olumsuz etkilerini azaltabiliriz. Ultherapy sistemi cerrahî operasyonlar için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahî operasyon yaptırmayı hiç düşünmeyen kişiler için hem güçlü h...

 • Cerrahisiz Yüz Estetiğinde Ulthera

  Dr. Mustafa Karataş "yaşlanma sürecinde en çok yıpranan ve en çok dikkat çeken organımız yüzümüzdeki cildimizdir." diyor.Ulthera, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir y...

 • Alt Yüz Bölgesindeki Sarkmalar Ultherapy

  Estetik dünyası, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir yönteme tanıklık ediyor: ULTHERA’. Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerik...

 • Ultherapy Tedavisi İçin Doğru Adaymısınız?

  Öncelikle bağ dokusu gevşek, biyolojik yaşlanmanın etkisiyle sarkmaları başlamış kişiler. Ayrıca yaşı daha genç olup göz kapağı erkenden düşmüş kişilerde de uygulanabilir.

 • Ultherapy ve Siz

  Non-invasive bir yöntemle olan Ultherapy ile zamanın cildimizde bıraktığı yaşlılık izlerini, lifting, toparlama ve sıkılaşma yaparak azaltmak artık mümkün.