Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme

Yaş ilerledikçe, vücudumuzdaki kolojen; vücudumuzun kendini yenilemesinden daha hızlı bir şekilde çöker. Thermage, kolojeni Capacitive Radiofrequency(CRF) ile hedefler. CRF, yeni kolojenin büyümesini uyarır ve cildi sıklaştırır ve cildin kontörünü düzeltir ilerletir. Thermage, vücudun çoğu yerini tedavi edebilir ve cildin tüm düzeyinde etkili olabilir, tedavi süresi cilt bölgelerine bağlıdır; 30 dk dan 2 saate kadar sürebilir. Tedaviden hemen sonra , sonuçlar ve cilt yapısında gelişme gerçekleşir ve sıklıkla birkaç ay içinde kolojen büyüyecek  dış görünüşte ilerlemeler devam edecektir.

Benim Thermage tedavimde ne olacak?

Thermage, anesteziye ve cerrahı müdahaleye gerek duyulmayan cildi sıklaştıran ve kontörü düzelten bir sistemdir, çoğu doktor hasta isterse tedaviye gelirken ağrı kesici almasını söyler, uygulama esnasında hasta sıcak bir algı hisseder. Elde tutulan parça RF enerjisine bir sinyal gönderir, Thermage aletinin en son versiyonu Thermage CPT, ısı algısını düşürmek için istenilen bölge bitene kadar kalıp gibi bir ızgara içinde soğuk bir sinyal iletir. Hastalarda, tedaviden sonra kızarıklıklar olabilir ama hasta aynı gün normal aktivitesine döner. Hemen ilk ilerleme olur fakat kolojenın büyümesi zaman alır. Thermage’nın etkisi birkaç ayda ilerleyecektir ve ilerlemeye devam edecektir. Hasta hemen hemen 3-4 ay sonra sonucu görür.

Thermage’nın riskleri nelerdir?

Çoğu hasta Thermagenın negatif etkisi olmadığını söylüyor, 190.000 tedaviden yüzde 0,4 den daha az ters vaka olduğu rapor edilmiş (dünyada) her zaman bir risk vardır, devamlı kullandığınız kozmetik iyileştirmelerde bile negatif etki ile karşılaşabilirsiniz. Siz işin ehli olan tecrübeli doktoru seçtiğinizden emin olun ,siz kararınızı vermeden önce, Thermage uygulayacak kişi, sizi rahat hissettirmeli ve o kişinin hastalarındaki önceki ve sonraki sonuçlarını araştırın  hemde kendi  beklentilerinizden söz edin . Doktorunuza, size özel  olabilecek komplikasyonları sorduğunuzdan emin olun, çünkü farklı bireylerde tedavideki reaksiyonlar değişebilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi

  Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi Hiç kimse zamanın vücudumuzu yaslandırmasını istemez. Hepimiz su an olduğumuzdan biraz daha sıkı ve biraz daha sert bir vücuda sahip olmak isteriz. 

 • Thermage CPT Vücut Uygulaması

  Thermage CPT Vücut Uygulaması Thermage® uygulamaları ameliyat yada iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 • Zayıflarken Selülitlerinizden Kurtulun

  Zayıflarken Selülitlerinizden Kurtulun Yaz geliyor, kış kilolarından kurtulma telaşı başladı. Bu dönemde bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız için en büyük yardımcınız yeni teknoloji cihazlar...

 • Thermage CPT Selülit Tedavisi

  Thermage CPT Selülit Tedavisi Dünyada 2500 doktor tarafından uygulanan ve 50 den fazla klinik çalışması olan New Thermage Cpt sellülit konusunda da FDA onayını aldı.

 • Ameliyatsız Estetik Yöntemleri İle Zayıflama

  Ameliyatsız Estetik Yöntemleri İle Zayıflama Zayıfladık istiyorsun hem de hızlı ve zahmetsiz bir şekilde. Bunun sadece bir hayal olarak kalacağını sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Zayıflama, selülit, sıkılaşma gibi pro...