Teknolojinin Kiloyla Savaşı

Teknolojinin Kiloyla SavaşıEstetikte teknolojinin araştırma, geliştirme çalışmaları sonuç veriyor; zayıflama, incelme konusunda etkili yeni teknikler, makineler sunuluyor. Kullanılan teknolojinin daha kısa, acısız olması ve etkin bir şekilde sonuç vermesi bu uygulamaları popüler kılıyor. En yeni yöntemler ve teknolojik cihazlar hayalinizdeki vücuda sahip olmak için kısa sürede etkili sonuçlar vadediyor. Bölgesel  zayıflama, incelme konusuna son yıllarda epey kafa yoruluyor. Nitekim konuyla ilgili bugüne dek birçok teknik geliştirildi.

Yağları eritme dondur!

Zetiq sistemi, düşük ısı yardımıyla yağ hücrelerini kontrollü ve kalıcı biçimde yok etmeye yarıyor.  Zeltiq soğuk lipoliz cihazı, vücudun belirli bölgelerindeki bir türlü erimeyen  bölgesel yağlanmaları hedef alıyor. Aşırı soğuk uygulamanın yağ hücrelerini kalıcı olarak yok edebildiğini ve bu teknolojinin cilde asla zarar vermiyor. İstenilmeyen bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin olduğu göbek, yan bölge, basen, bacak gibi bölgelerde oluşan yağ birikiminin yüzde 20-40 oranında azalmasına yardımcı olan bir tedavi.

Özel jel pedle korunan cilt vakumlu bir aplikatör yağları içine çekerken, bölgeyi bir saat boyunca serinletiyor. Yağ hücreleri vücuttan doğal yollarla atılıyor. Verimli sonuç alabilmek için genel olarak formda olmalı; sadece bölgesel biriken yağlardan kurtulmak için idealdir. tek seansta işlem yapılan bölgede yaklaşık 2-4 santim incelme sağlanır. Liposuction gibi acılı olmayan bu uygulamanın riskli yan etkileri de bulunmuyor.

Fazlalıklar ertiten yöntem 

Accent Ultra VShape, bölgesel yağlanmaya ve fazla kilolara savaş açan bir uygulama vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgalan  cilt ala dokusun yüksek ısı ile uyararak kolajen üretimini artırıyor. Zayıflama, bölgesel yağlanma, sarkma gibi vücudun yeniden şekillenmesinin istendiği durumlarda rahatlıkla uygulanıyor.  

VShape Accent Ultra; cerrahi bir girişim olmadan bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi ve etkili yolu;  selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde tedavi olanağı sağlıyor. Bu uygulamanın yağ hücrelerinin zarlarını kesen, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyofrekans teknolojilerini eş zamanlı olarak çalışması ile başlıyor. Ultrason yağ dokusunu hedefleyerek bölgesel yağları azaltırken vücudu şekillendirir, vücut konturunun daha biçimli olmasını sağlar. VShape Body Accent Ultra vücut sıklaştırmadan daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya kadar birçok estetik soruna çözüm sunuyor. Gözle görülür sonuçlar için,7-10 gün aralıklarla yapılan 5-6 seanslık bir tedavi yeterli olacaktır.

Hemen Doktorunuza Sorun