Yüzdeki Kilolar Nasıl Verilir

Hatice Doğan soruyor
İyi günler. Yüzüm toplu ve kilolu saçlarımı hep yüzümü kapatacak gibi topluyorum. Ve yaşım geçtikçe bu beni daha çok rahatsız ediyor. Ne yapılabilir?.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. VShape sisteminden fayda sağlayabilirsiniz. VShape teknolojisi, ses dalgaları ve radyo frekansı dalgalarını eş zamanlı bir şekilde uygulama yapılan bölgeye göndererek yağ hücrelerinin zarlarına zarar verir. Yağ hücreleri parçalanarak vücut tarafından metabolize edilirler. Cilt altına gönderilen bu enerji aynı zamanda kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cildin sıkılaşmasını, yüz ovalinin toparlanmasını sağlar. Hem yağ hücrelerinin parçalanması hem de cildin sıkılaşması bir araya gelerek yüzün incelmesine yardımcı olur. VShape iki hafta aralıklarla uygulanan 4-6 seanslık bir tedavidir, her seans yaklaşık 30 dakika kadar sürer. Ancak tabii ki bu tedavinin sizin için uygun olup olmadığına ancak muayene sonrasında karar verilebilir. Mesela cildiniz zaten sıkıysa, yüzünüzdeki topluluk yağ dokusu yüzünden değil kemik çatınızın formundan kaynaklanıyorsa, VShape teknolojisinden fayda sağlayamazsınız.
Hemen Doktorunuza Sorun

Gıdım Toparlamak İçin VShape
Ecem Katmer soruyor
Merhabalar, Gıdım için VShape yaptırmak istiyorum. Kaç seans yaptırmam gerekir, etkilerini ne zaman görmeye başlarım.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ecem Hanım. VShape yüzü şekillendirmek ve çene boyun bölgesini cerrahiye uygulamaya gerek duymadan toparlanması için geliştirilm... Daha Fazla