Yüzde Lazer Sonrası

Ayşe Toptancı soruyor
Merhabalar; Merak ettiğim bir şey var. Emerge Lazer tedavisinden hemen sonra işe geri dönebilir miyim? Bir de konforlu bir tedavi midir? İşlem sırasında ya da sonrasında acı, ağrı duyacak mıyım?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ayşe Hanım. Emerge lazer tedavisi yaptıran hastalarımdan sonrasında hemen iş yerine dönenler var. Bu, sizi sosyal yaşamınızdan koparmayan, fraksiyonel lazer sistemleri içinde kısa bir iyileşme sürecine sahip olması ile ön plana çıkan bir sistemdir. Ancak eğer herhangi bir işlem yaptırdığınızın kesinlikle anlaşılmamasını istiyorsanız, seansları hafta sonu öncesine denk getirmenizi tavsiye ederim. Çünkü işlem sonrasında ciltte kızarıklık, bazı durumlarda ise hafif bir ödem olması normaldir. Bunlar iki gün içinde tamamen geçecektir. Hastalarımdan aldığım geri dönüşlere göre Emerge lazer sistemi tolere edilebilir, konforlu bir işlemdir. Ancak acı eşiği düşük hastalarda işlemin daha rahat geçmesi için tedaviden önce cilde anestezik krem uygulanabilir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Akne İzleri Lazer Tedavisi
Çağal Gündoğdu soruyor
Merhabalar; Emerge fraksiyonel lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Akne izlerine iyi geliyor mu? Kaç seans öneriyorsunuz?
Dr. Mustafa Karataş
Fraksiyonel lazerler eski nesil lazerlere kıyasla cilt yüzeyinde daha az tahrişe neden olan sistemlerdir. Bunun nedeni ise cilt yüzeyinde ha... Daha Fazla
Göz Çevresi Lazer
Hatice Ergin soruyor
Merhabalar; Göz çevresine Emerge Lazer yaptırmak istiyorum. Kaç seans öneriyorsunuz. Fiyatı seans başına ve toplam fiyatını verir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. Fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak hangi tedaviden optimum fayda sağlayacağınıza ve kaç seans uygulanması gerektiğine... Daha Fazla