Lazer Epilasyon Tüylerin Dökülmesi

Sabriye Keleş soruyor
Merhaba. Bir süredir lazer yaptırıyorum ancak göbek bölgemdeki tüylerde azalma olmadı aksine çoğaldılar. Ben sizin kliniğinizle devam etmek istiyorum ama bir sorum olacak. Bir-bir buçuk aylık periyodlar ile lazer tedavisi yaptıracağım diye tahmin ediyorum. O arada en azından bir aylık bir tamamen temiz bir cilt görünümü oluyor mu? Yüzümde oluyor ama göbek ve karın bölgemde kökler ve tüyler lazer sonrası bile duruyor dökülmüyor.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Sabriye Hanım, Buz lazerin en önemli özelliği en ince, hatta sarı renkteki tüylerde bile etkili olmasıdır. Sonuç almanız için 6 hafta arayla uygulanan 6 seans yeterli olacaktır. Seans aralarında yaklaşık bir ay kadar sizin istediğiniz pürüzsüz görünüm devam edecektir. Sonrasında ise kalan tüyler çıkmaya başlayacak ve ikinci uygulamaya hazır bir hale gelecekler. Tüyler giderek daha da azalacak ve sonuçta tamamen yok olacaklardır. Buz lazerin diğer artıları ise acı eşiği düşük hastalarda bile rahatça uygulanabilmesi ve yaz aylarında bile yapılabilmesidir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?
Güner Kara soruyor
Merhaba, Buz lazer uygulamasının kadın ver erkek seans fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Güner Hanım İlk konsültasyonda uzmanımız detaylı bir şekilde sizi bilgilendirecektir. Lazer epilasyon öncesi uzmanımız uygun gör... Daha Fazla