Göz Çevresi Lazer

Hatice Ergin soruyor
Merhabalar; Göz çevresine Emerge Lazer yaptırmak istiyorum. Kaç seans öneriyorsunuz. Fiyatı seans başına ve toplam fiyatını verir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. Fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak hangi tedaviden optimum fayda sağlayacağınıza ve kaç seans uygulanması gerektiğine ücretsiz olan konsültasyon sonrasında karar verilir. Emerge lazer nazik olan göz çevresinde uygulanabilen bir sistemdir. Teknolojinin en önemli özelliği diğer fraksiyonel lazer sistemlerine göre daha çabuk bir iyileşme sürecinin olmasıdır. Normalde 7-10 gün aralıklarla 3-6 seans yapılır. Cilt altında mikro-ısı hasarı yaratan Emerge lazer, cildin kendini iyileştirme mekanizmalarını tetikleyerek inci çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir, cilt kalitesini artırır. Bu tedaviyi botoks enjeksiyonu ile destekleyerek, ileride yeniden oluşacak çizgilerin görünümünü de kontrol altına almak mümkün olacaktır.
Hemen Doktorunuza Sorun

Akne İzleri Lazer Tedavisi
Çağal Gündoğdu soruyor
Merhabalar; Emerge fraksiyonel lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Akne izlerine iyi geliyor mu? Kaç seans öneriyorsunuz?
Dr. Mustafa Karataş
Fraksiyonel lazerler eski nesil lazerlere kıyasla cilt yüzeyinde daha az tahrişe neden olan sistemlerdir. Bunun nedeni ise cilt yüzeyinde ha... Daha Fazla