Göz Çevresi Kırışıklıkları Lazer Tedavisi

Selcan Gözüpek soruyor
25 yasındayım göz altı çevremde kırışıklar var. Beni cok rahatsız ediyor. Botoks için yaşının erken olduğunu düşünüyorum. Okuduğum kadarıyla lazer tedavileri varmış. Bilgi verebilir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Selcan Hanım. Aslında botoks için uygun bir yaşta olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü bu işlem sadece varolan kırışıklıkları silmekte değil aynı zamanda ileride oluşacak olanları önlemekte de etkilidir. Ama botoks enjeksiyonlarını tercih etmiyorsanız. Cildin kolajen ve elastin üretimini artırarak kışıklıkları hafifletecek Emerge sistemini önerebilirim. Hassas göz çevresinde başarıyla uygulanan bu işlem, cilt yüzeyine herhangi bir zarar vermeden cilt altı dokusuna etki eder. 10-15 gün aralıklarla cildin ihtiyacına göre 3 ya da 6 seans uygulanan bir tedavidir. İşlemden yaklaşık 30-40 dakika önce anestezik bir krem uygulanması işlemin daha konforlu geçmesini sağlar. Tedavinin hemen sonrasında sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kimyasal Reeling Kırışıklık
Nihal Karaoğlu soruyor
Merhabalar; Yanaklarında ve dudak üstünde çizgiler oluştu kimyasal peeling yaptırmak istiyorum. Çizgiler kaç seansta kaybolur?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Nihal Hanım. Peeling tedavileri ile cildi ölü derilerden arındırarak ince kırışıklıkların görünümün hafifletmek mümkün olsa da, S... Daha Fazla
Alındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir
Ahmet Togan soruyor
Alnımda iki tane çizgi var bununla ilgili tedaviniz var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ahmet Bey. Alın bölgesindeki kırışıklıklar için altın standart botoks enjeksiyonlarıdır. Bu enjeksiyonlar alındaki mimik kasların... Daha Fazla