Göz Altında Çöküklük

Işıl Çelen soruyor
Merhabalar, Benim küçüklüğümden beri gözaltlarımda hafif bir çöküklük var. Daha da zayıfladığım için çöküklük iyice arttı. Işık dolgusu yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsız kaldım. Dolgunun etkisi geçince çöküklük daha kötü olur mu diye endişe ediyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Işıl Hanım . Işık Dolgusu senelerdir başarıyla uygulanan bir tedavidir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Formülün içinde çöküklüğü yok etmeye yönelik maddelerin yanında anti-aging etkili vitaminler, mineraller ve amino-asitler bulunur. Diyelim ki bir defa yaptırdınız ve sonrasında işlemi tekrarlamadınız, çöküklük anlamında tedavi öncesine dönersiniz. Kesinlikle eskisinden daha çökük bir görünüm oluşmaz. Ama işlemi yinelemeseniz bile formülün gözaltlarınızdaki anti-aging etkisinin geleceğe yönelik bir yatırım olduğunu unutmayın.
Arzu Karakuş soruyor
Merhabalar. Merhaba, gözaltlarımda çöküklük ve hafif bir morluk var. Uygulama ne kadar sürede etki gösterir. Ücret konusunda dönüş rica ediyorum. Teşekkürler.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabar Arzu Hanım. Göz atı çöküklüğünde altın standart Işık Dolgusu’dur. Aynı yüze uygulananlar gibi hyalüronik asit bazlı bir formüle sahip olan bu dolgu, yüz için tasarlananlardan farklı olarak çok daha ince bir yapıdadır. Bu yüzden de deri altına enjekte edildiğinde homojen bir görünüm yaratır. Hem hacim vererek gözaltındaki çöküklüğü doldurur hem de morluklar ve deri arasında bir katman yaratığı için morlukları kamufle eder. Vitamin, mineral ve amino-asitlerle zenginleştirilmiş formülün anti-aging etkisi de vardır. Uygulamanın etkisini anında görebilirsiniz, kalıcılığı ise 6-12 ay kadar sürer.
Hemen Doktorunuza Sorun