Çatlak Tedavisi Kaç Seans

Sevda soruyor
Merhabalar; Ben 19 yaşındayım. Yaklaşık 3.5-4 senedir vücudumun belirli bölgelerinde çatlaklar oluşuyor. Biodermogenesi uygulansa kaç seansta biter?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Sevda Hanım. Biodermogenesi dolaşımı artırarak ve oksijen seviyesini dengeleyen ve böylece ciltte bir yeniden yapılanma süreci başlatan bir tedavidir. Çatlakların görünümünde iyileşme sağladığı klinik olarak kanıtlamıştır. Ama gerçekçi beklentilere sahip olmanız çok önemli. Hiçbir tedavi çatlakları tamamen tedavi etmez, Biodermogenesi, bu alandaki en etkili tedavilerden biridir. Seans sayısı çatlakların oluşma zamanına göre belirlenir. Çatlaklar ne kadar eskiyse bu süre 10 seneden fazlaysa toplam 30 seanslık bir tedavi uyguluyoruz. Eğer çatlakların oluşma zamanı 10 seneden daha az ise genelde 20-25 seanslık bir tedavi yeterli oluyor. Genelde haftada ilk 10 seans haftada üç seans diğer geri kalan seanslar hafta iki olmak üzere planlanıyor.
Hemen Doktorunuza Sorun

Çatlak Tedavisi Yaş Sınırı
Zeynep soruyor
Merhaba, yaş sınırı ne kadar öğrenebilir miyim ?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Zeynep Hanım. 18-19 yaşından 50-55 yaşları arasındaki herkese çatlak tedavisi yapılabilir. 18 yaşından küçük hastalara tedaviyi u... Daha Fazla