Buz Epilasyonuna Epilasyon Seans Sıklığı

Ece Çakmak soruyor
Merhabalar, buz epilasyonuna hangi sıklıklarla seansa gelmek gerekiyor? Eski yöntemlerde 2 3 ay sonra gidiliyordu. Seans esnasında uyuşturucu krem gibi ürünler kullanmak gereklimi acıyı engellemek adına?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ece Hanım, Soprano Ice Lazer ya da diğer adıyla Buz Lazer lazer epilasyonun vardığı son noktadır. Klinik çalışmalar kesin sonuçlar için 6 hafta arayla uygulanan 6 seansın yeterli olduğunu gösteriyor. Buz Lazerin diğer sistemlerden en önemli artıları, açık renkteki tüylerde bile etkili olması ve her ten rengine uygulanabilmesi. Tüyleri açık renk olduğu için lazer epilasyon yaptıramayanlar için önemli bir gelişme bu. Lazer epilasyondan faydalanamayan bir diğer grup ise çok koyu ten rengine sahip olan esmer kişilerdi. Buz lazer teknolojisi esmer ve bronz tenlilerde de uygulanabiliyor. Yani bronzlaştığınızda bile faydalanabileceğiniz, yaz aylarında da uygulanabilen bir teknoloji bu. Buz lazer önemli bir avantaja daha sahip diğer sistemlere göre çok daha konforlu bir tedavi olanağı sunuyor, en hassas bölgelerde, en acı eşiği düşük hastalarda bile rahatça uygulanabiliyor. Bu yüzden de tedavi öncesinde anestezik krem sürülmesine gerek kalmıyor.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?
Güner Kara soruyor
Merhaba, Buz lazer uygulamasının kadın ver erkek seans fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Güner Hanım İlk konsültasyonda uzmanımız detaylı bir şekilde sizi bilgilendirecektir. Lazer epilasyon öncesi uzmanımız uygun gör... Daha Fazla