Basen Bölgesini Zayıflatma

Nursan Demirören soruyor
Merhabalar ;Ben basen bölgemden ne yaptımsa zayıflayamadım. Doktora da gittim genetik dedi. Ne yapmam lazım? Çok değil, basen bölgemden 10 santim kadar zayıflasam yeterli?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Nursan Hanım. Bölgesel fazlalıklar inatçı yağ dokularıdır. Kilo verseniz, hatta düzenli egzersiz yapsanız bile bunlardan kolay kolay kurtulamazsınız. Bu yüzden lokal fazlalığa bölgesel olarak müdahale edecek bir tedavi uygulanması gerekir. Yeni bir teknoloji olan SculpSure bu anlamda etkili bir sistem. Cilt yüzeyine zarar vermeden yağ dokusunu ısıtarak etki ediyor. Yağ hücrelerini 45-47 dereceye kadar ısıtarak, ölmelerine neden oluyor. Isının etkisiyle ölen yağ hücreleri tedaviden 6 hafta sonra vücuttan atılmaya başlıyor ve işlem yapılan bölge incelmeye başlıyor. Tedavinin nihai halini alması 3-4 ayı buluyor. İşlem sonrasında sosyal yaşamınıza hemen geri dönebiliyorsunuz. Sonuçlar hastaya göre değişse de, tek bir seansta 3-4 santimlik bir incelme gözlenebiliyor. Eğer 10 santimlik bir incelme istiyorsanız. İlk seanstan sonra, 6 hafta aralıklarla iki seans daha uygulanabilir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Sculpture Sonuçları
Tuğçe Karman soruyor
Merhabalar; SculpSure tedavisinin etkisi hemen görülür mü? İşlemden sonra dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Tuğçe Karman Merhabalar Tuğçe Hanım. SculpSure hiçbir yan etkisi olmayan bir işlemdir. Yağ dokusunu ısıtarak etki eder. Cilt yüzeyi etkilen... Daha Fazla