Selülit Tedavisi ve Vücut Şekillendirmede VelaShape III

Kilo artışı günümüzde hepimizin sorunu, özellikle kadınlarda görülen “selülit”se, deride çöküntülerle ve portakal kabuğu görünümüyle kendini gösteriyor. Selülit oluşumunun ve kilo artışının çok çeşitli nedenleri vardır ve tedavilerin de kişiye özel olarak planlanması gerekir. Yine de yağlanmayı takiben oluşan dolaşım bozukluğu selülitin ana sebebidir .Bu nedenle özellikle bölgesel yağlanmayı oluşturan sebepler ortadan kaldırıldığında yeni selülit oluşumuna engel olmuş ve zayıflamayı sağlamış olursunuz.

Yağlanma, selülit, , sarkma gibi sıkıntılara çözüm bulmak, vücudunu yeniden şekillenmek isteyenler, yağları vücuttan atmaya yardımcı olan teknolojik yöntemlerden Velashape yöntemini yüksek frekanslı akustik kesme dalgaları ve radyo frekans dalgaları uygulamasıyla dikkat çekiyor.

VelaShape III, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek FDA onaylı, cerrahi olmayan bir teknolojidir. Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape'in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacminin azaltmak için elös teknolojisiyle vakum ve doku manipilosyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. ValeShape III teknolojisinde  cilt gevşekliğinin azaltılması, hacim küçültme ve cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için 4 farklı sistemi bir arada bulunuyor; Radyo frekans, vakum, infrared ve mekanik masaj…

Tedavi uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünüyor ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissediliyor Klinik çalışmalar gösteriyor ki tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2,5 cm, bacak bölgesinde ise 1.5 cm incelme gerçekleşmekte. 

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlanma ihtiyacına başarılı çözümler sunuyor. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlıyor.

VelaShape teknolojisinde sistemi kombine şekilde kullanıyor. hedef dokuyu arttırmak için enerji kaynağı olan bir vakum kullanılıyor. Hedef alınan bölge kızılötesi ışık direkt olarak ısıtılıyor. Böylece, uygulama bölgesi cilde zarar vermeden daha hızlı ısıtılır ve Bi-polar radyo frekans enerjisi güvenli bir şekilde hedeflenen bölge genelinde ısıyı eşit yönlendirir. Bu enerjiler derin ısı yağ hücreleriyle çevre dokuyu birleştirir. Sonuç, daha küçük bir alan ve selülit görünümünde azalmadır. 

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygun. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümü hafifletmek konusunda son derece etkili olan tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için de kullanılabiliyor. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problem yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesi. VelaShape III bu konuda son derece etkilidir. 

ValeShape III teknolojisinin en önemli özelliği tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin olmadığı FDA tarafından onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışma ve araştırmalar kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye de rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...

 • VelaShape 3 Selülite Çözüm

  VelaShape 3 Selülite Çözüm Kalça, bacaklar ve üst kollar selülit barındıran bölgelerdir. Kadınlar durmaksızın bu soruna kalıcı bir çözüm bulmanın arayışındalar.

 • VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

  VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi Cildinizde görünür bir fark yaratmak ve pürüzsüz tene sahip olmak istiyorsanız VelaShape III etkili bir teknoloji.