Palomar Emerge Fractional Laser

Palomar Emerge Fractional Laser cilt bakımı ve yenilenmesinde etkili lazer sistemidir. Kanıtlanmış fraksyonel lazer teknolojisine dayanan Palomar Emerge cilt bakımını tazelemek isteyen, yaşlanma belirtilerini önlemek isteyen, cildini daha ışıltılı ve genç tutmak isteyenler için idealdir. Palomar Emerge devrim niteliğinde hassas, cildin yaşlanma belirtileri ile savaşan klinik olarak kanıtlanmış bir lazer sistemidir.

Palomar Emerge tedavisi yoğun yaşam stiline uygun güçlü koruyucu ve gerçek bir fraksyonel lazer tedavisidir, fakat aynı zamanda birçok kişi için cilt bakımı sürekliliğinde doğal bir sonraki adımdır. Palomar Emerge  tedavisi ile sosyal hayatınızdan geri kalmadan yoğun günlük temponuza uygun bir tedavi şeklidir ve önleyici bir tedavi olarak gelecek yıllarda genç bir cilt görümünüzü korur.

 C&B Fraxel Laser

Palomar Emerge nasıl çalışıyor?

Palomar Emerg, cildinizi içerden dışarıya yenileyen hassas bir lazerdir.  Bu lazer enerjisi, cildinizde milyonlarca mikroskobik tedavi bölgesi yaratır, hasar görmüş cildi daha sağlıklı ve daha genç görünen dokuyla değiştirir.

Ben 20’li yaşlarımın başlarındayım, Palomar Emerge  benim için uygun olur mu?

Kaç yaşında olursanız olun, güneşe maruz kalma, çevre şartları ve yaşadığınız yaşam tarzı cildinizi cansızlaştırır. İster cildinizin genç görünüm süresini uzatmak, isterseniz yaşlanmanın ilk işaretlerini ertelemek isteyin, fraxel lazer tedavisi leke tedavisi, akne izleri, kahverengi lekeler,, hamilelik lekeleri, göz çevresi, cilt gençleştirme'de Palomar Emerge  size yardımcı olabilir.

Kaç adet tedaviye ihtiyacım olacak?

Tedavilerin sayısı, endişelerinize ve cilt bakımı arzularınıza göre size özel olabilir. Yakın zamanda hastalar üzerinde yapılan çalışmalarda 4-6 tedavi sonunda gözle görülür sonuç elde edildiği görüldü. Kişisel tedavi protokolünüzü doktorunuza danışınız.

Palomar Emerge cildim için güvenli mi?

Palomar Emerge  sadece cildinizi değerlendiren ve kişisel ihtiyaçlarınız  için en uygun tedavi protokolünü belirleyen eğitimli uzmanlar tarafından uygulandığında tamamen güvenlidir.

Palomar Emerge, yaşlanma etkilerini engelliyor.

Cildin yaşlanması hayatın bir gerçeğidir. İyi haber ise cildinize bakmaya ne kadar erken başlarsanız, yaşlanmanın etkilerini o kadar engelleyebilirsiniz ve genç görünümünüzü koruyabilirsiniz.

Yaşlanma süresinin kontrolünü elinize almaya hazır mısınız?

Hangi yaşta olursanız olun, Palomar Emerge ’ı elinizdeki imkanlara eklemeniz sadece yaşlanmanın etkilerinden korunmanızı sağlamakla kalmaz, cildinizin ışıltısını, parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü geri kazanmanıza da yardımcı olur. Ve siz bunu hak ediyorsunuz.

Hemen Doktorunuza Sorun

Hasta Yorumları

Göz Altı Torbaları Lazer Tedavisi
Ayça Şenol soruyor
Merhabalar, 34 yaşındayım ve gözaltı torbalanmalarım var. Bunların giderilmesi için Emerge lazer uygun mudur? Bir de ücretini öğrenebilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ayça Hanım. Teknik olarak, Emerge lazer gözaltı torbalanmaları için tasarlanmamıştır. Ancak cildin sıkılığını artıran bir tedavi olduğu için torbaların görünümünü hafifletebilir. Neden? Çünkü elastikiyetini kaybeden cilt, alt dokudaki torb... Daha Fazla
Yüzde Lazer Sonrası
Ayşe Toptancı soruyor
Merhabalar; Merak ettiğim bir şey var. Emerge Lazer tedavisinden hemen sonra işe geri dönebilir miyim? Bir de konforlu bir tedavi midir? İşlem sırasın... Daha Fazla
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ayşe Hanım. Emerge lazer tedavisi yaptıran hastalarımdan sonrasında hemen iş yerine dönenler var. Bu, sizi sosyal yaşamınızdan koparmayan, fraksiyonel lazer sistemleri içinde kısa bir iyileşme sürecine sahip olması ile ön plana çıkan bir s... Daha Fazla
Akne İzleri Lazer Tedavisi
Çağal Gündoğdu soruyor
Merhabalar; Emerge fraksiyonel lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Akne izlerine iyi geliyor mu? Kaç seans öneriyorsunuz?
Dr. Mustafa Karataş
Fraksiyonel lazerler eski nesil lazerlere kıyasla cilt yüzeyinde daha az tahrişe neden olan sistemlerdir. Bunun nedeni ise cilt yüzeyinde hasara neden olmadan, enerjiyi cildin alt katmanlarına göndermeleri. Etki mekanizmaları enerji ile cildin alt t... Daha Fazla
Göz Çevresi Lazer
Hatice Ergin soruyor
Merhabalar; Göz çevresine Emerge Lazer yaptırmak istiyorum. Kaç seans öneriyorsunuz. Fiyatı seans başına ve toplam fiyatını verir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. Fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak hangi tedaviden optimum fayda sağlayacağınıza ve kaç seans uygulanması gerektiğine ücretsiz olan konsültasyon sonrasında karar verilir. Emerge lazer nazik olan göz çevresinde uygulanabilen bir... Daha Fazla
Yüzdeki Sivilce İzleri ve Çukurları
Ali Aydın soruyor
Merhabalar 20 yaşındayım. Yüzümde sivilce izleri ve çukurlar mevcut. Fraksiyonel lazer tedavisi yaptırmamda bir sakınca var mıdır?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ali Bey. Hayır, hiçbir sakınca yoktur. Emerge Fraksiyonel Lazer sistemi sivilce izlerini ve yüzde akne yüzünden oluşmuş çukurlukları hafifletmekte başarıyla uygulanan bir teknolojidir. Cilt altında mikro-kanalları açan sistem, bu sayede ci... Daha Fazla
Yüzdeki Yağ Butonları Nasıl Geçer
Beyza Güçlü soruyor
Merhabalar; Yüzümde çok fazla yağ butonu mevcut internette bu yöntemin etkili olduğunu gördüm fiyatını öğrenebilmem mümkün müdür?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Beyza Hanım. Emerge Lazer sistemi çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede, cilt kalitesini iyileştirmekte, daha sağlıklı ve parlak bir cilt yaratmada, kahverengi lekelerde başarıyla uygulanan bir tedavidir. Ancak uzmanlıklarını... Daha Fazla

OKUMAYA DEVAM EDİN