Küçük Bir Dokunuş ile Cildinizde Gençlik Volümü

Cildimize genç ve parlak bir görünüm veren bağ ve yağ dokusu yıllar içinde azalmaya başlar.Dr Mustafa Karataş "Azalan hacimle birlikte cilt yüzeyinde çizgiler ve elastikiyet kaybı oluşur. Bu sorunu ciltte volüm etkisi yaratan Teosyal Ultimate ile çözmek mümkün"

Günümüzde yoğun olarak tercih edilen ameliyatsız estetik uygulamalar ile; anestezi almadan, kanama olmadan, bir iyileşme dönemi gerektirmeden, doktor tarafından yaklaşık 10 dakikalık uygulamalar ile yüz kontürünü şekillendirebilir, yüzünüzdeki orantısızlıkları giderebilir veya yaş ile ortaya çıkan hacim kayıpları, çukurlaşmalar, kırışıklıklar ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe deride kolajen ve elastin lifleri eskimeye, cildimizin hyalüronik asit miktarı azalmaya başlar. Yüzde belli bölgelerde hacimsel kayıplar oluşur. Bunların sonucunda, cildimizde kırışıklık ve elastikiyet kaybına bağlı olarak elastikiyet kaybı meydana gelir. Patentli “Resilient” Hyaluronik Asit teknolojisi ile üretilen, etkin, güvenli ve uzun süre kalıcı Teosyal Ultimate, elastikiyet kaybı ve yüzü taşıyan yağ dokusu kaybına bağlı iyileştirmeleri sağlamaya yardımcı olur. Deformasyonu fazla yüzlerin yeniden biçimlendirilmesi için özel olarak tasarlanan Teosyal Ultimate, cilt altı dokularda hacim sağlayarak, üst yanaklar (zigoma bölgesi), yüz ovali ve çene bölgesinin volüm kazanmasını destekler. Böylece ciltteki deformasyonlara anında düzeltici etki göstererek yüz uyumunda önemli bir adımı gerçekleştirir. Yüksek volüm oluşturma kapasitesi ile göz alıcı sonuçlar ve yüzün mükemmel bir şekilde yeniden biçimlendirilmesini sağlamaya yardımcı olur.

Hemen Doktorunuza Sorun