Gençlik Işığıyla Gelen Güzellik

Daha huzurlu daha genç ve dinamik bir yüzle yaza ışıl ışıl girmek istiyorsanız Işık Dolgusu yaptırmanın şimdi tam zamanı! Artan sıcaklıklarla birlikte cildimiz özellikle yüz bölgemiz ciddi bir değişim geçirmeye başlıyor. Kavurucu sıcaklar cildimiz üzerinde pek çok olumsuz etki yaratıyor. Cildimizdeki nem oranı süratle azalmaya başlıyor. Bu yüzden yaz aylarında cilt bakımımıza biraz daha fazla özen göstermemiz gerekiyor. Aksi halde sonbahar ve kış aylarında cildimizde yazın oluşan hasarı gidermekle uğraşmak zorunda kalabiliriz.

Stres, yanlış beslenme, yetersiz uyku gibi etkenler dışında güneş ışığı da cildin erken yaşlanması üzerinde önemli rol oynar. Elastikiyetini kaybeden ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur. Tüm bu etkenlere çözüm olan Redensity I Işık Dolgusu” cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için mezoterapi ve dolgu tekniklerini bir arada bulunduran yepyeni bir konsept.  Işık dolgusu acısız olması ve birkaç seansta  daha ışıl ışıl parlayan ve genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Nefes almanın bile zaman zaman güçleştiği yaz aylarında cildimizin de hava alması gerektiğini unutmamalıyız. Lekeleri kapatmak, yüz hatlarını belirginleştirmek ve yaşlanmanın belirtilerini ortadan kaldırmak için kadınların ilk tercihi olan makyaj artık tek çözüm olmaktan çıkıyor. Makyaj gibi cildin üzerindeki gözenekleri kısmen de olsa tıkayan ürünlere ara vermemiz gerekiyor. Cildin erken yaşlanmasını tetikleyecek olan güneş ve makyajın yerine yapılacak ışık dolgusu ile çok daha genç ve ışıl ışıl parlayan bir görünüm bizi bekliyor.

Işık dolgusunun mucizesi aslında insan vücudunda ve canlılarda bulunan tamamen doğal hyalüronik asitte gizli Vücutta bulunan hyalüronik asit yaşın ilerlemesiyle  azalma başlamasıyla, ciltte  çukurların ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. “Redensity I Işık Dolgusu, cildin canlı, daha nemi ve dolgun görünmesine, aynı zamanda kırışıklıkların azalmasına ve  uygulanan bölgenin hacmini artırmaya sağlar.

Hemen Doktorunuza Sorun