Hızlı Bölgesel Zayıflama ve Sıkılaşma

Lokal yağlanmanın en çok görüldüğü karın, basen, sırt ve bacaklarda incelme  ve sıkılaşmada rahat ve güvenli bir tedavi imkanı sunan ikili teknoloji UltraShape ve Velashape III, cerrahi uygulama gerektirmiyor.

Ultrashape sistemi, diyet ve egzersiz yaptığınız halde bir türlü kurtulamadığınız bölgesel yağlardan kurtulmanıza ve vücudunuzla barışmanıza yardımcı oluyor. Sistem, cilt altında 1,5 cm  derinlikte sadece yağ hücrelerini patent teknolojili odaklanmış ultrasund ile mekanik olarak g parçaladıktan sonra, vücut metabolizması yardımı ile doğal yollardan yağ atılımını sağlayabiliyor. Yağ hücresi haricinde diğer yapılara zarar vermeyen bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Tek atımda 0.7 cm ile 1,5 cm arasında üç farklı derinlikteki noktaya yapılan "odak atım" ile yağ hücrelerinin parçalanması sağlanıyor. Bu şekilde tek seansta daha derin ve daha geniş bir bölge tedavi edilebiliyor. Bir seansta vücuda uygulanan odak ultarasound dalgalar yardımıyla ortalama 4-4,5 cm bölgesel incelme görülüyor. Tavsiye edilen, iki hafta aralıklarla 3-4 seans uygulama yapılması.

Hamile, emziren kadınlar ile 18 yaş altı gençler haricinde tüm kadın ve erkeklere uygulanabilen işlem, vücut incelmesi ve sıkılaşması konusunda güvenli ve etkili. Sistem, 45 ile 60 dakika arasında değişen seanslarda karın, kalça, bacak ve bel bölgesine uygulanıyor. Seanstan sonara hasta hemen günlük hayatlarına devam edebiliyorlar.

Oldukça Etkili: VeleShape III

Ultrashape ile bölgesel yağlanma azaltıldığında Velashape III sisteminden yardım alınıyor.  VelaShape cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikator, vücudun tümü  için etkili ve güvenli bir tedavi için uygun. Ultrashape ve VelaShape III kadınların vücutlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan pratik, etkili müthiş bir ikili sistem olarak tanımlanıyor. Tedavi sonrası eve kapanmanıza gerek kalmıyor. VelaShape III sistem tedavisinin sonuçları klinik çalışmalar da destekliyor. Kızıl ötesi ışınlar, vakum ve radyo frekans teknolojilerinin güç birliği yağ hücrelerini ve yağ hücreleri çevrelerini saran bağ dokusu ve altındaki kolajen liflerinin derinlemesine ısıtılmasını sağlıyor. Yapılan klinik çalışmalara göre tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2,5 cm, bacak bölgelerinde ise 1,5 cm incelme gözlemleniyor.

Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arası bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Doğum yapmış hastalarda yapılan bir çalışmada yüz hastadan 97'sinin sonuçtan memnun kaldığı görülüyor. Uygulama iki hafta arayla yapılıyor. Tamamlanan tedaviden sonra kalıcılığını sağlamak için hastanın durumuna ve ihtiyacına göre tedavi aralıklarla tekrarlanıyor.

Hemen Doktorunuza Sorun