Dolgu Hyalüronik Asit Fiyatı

hyalüronik-asitMedikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden birisi de hyalüronik asit dolgular... Yüzdeki ince çizgilerin giderilmesi veya yüze hacim kazandırmak için yıllardır kullanılan dolgu enjeksiyonları yöntemi, cilt güzelleştirme için en çok tercih edilen estetik girişimlerden.

Hyalüronik asit bazlı olan bu maddeler yüz,dudaklar, boyun ve dekolte, eller gibi yaşlanmanın en belirgin olduğu bölgeler için kullanılıyor. Kırışıklıklar, derideki yaşlanma, yüz konturlarındaki bozukluklar dolguyla gideriliyor ve cilt daha iyi şartlarda yeniden canlanıyor. 

Dolgu uygulamaları kısa sürede uygulanan, hızlı cevap veren bir uygulamalardır. Sadece uyuşturucu bir krem ile rahatlıkla uygulanabilir. Dolgu fiyatları kullanılan malzemeye, uygulanan bölgeye, kullanılacak dolgu miktarına göre dolgu fiyatları değişir.

Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0212 241 03 64- 65 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

 • Botos ve Dolgu ile Anında Güzellik

  Güzellik sektöründe kendine sağlam bir yer edinen ve artık bir anti-aging krem kadar sık rastlanan dolgu ve botoks enjeksiyonlarının.

 • Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında

  30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde ilk ince çizgiler belirmeye başlar. Cilt artık eskisi kadar sıkı ve pürüzsüz değildir. Yaşlanma süreci cildi gergin ve eklemleri hareketli tutmak için gerekli olan hyalüronik asit miktarının zamanla azalması ile başlayan bir süreçtir.

 • Gençlik Işığıyla Gelen Güzellik

  Daha huzurlu daha genç ve dinamik bir yüzle yaza ışıl ışıl girmek istiyorsanız Işık Dolgusu yaptırmanın şimdi tam zamanı! Artan sıcaklıklarla birlikte cildimiz özellikle yüz bölgemiz ciddi bir değişim geçirmeye başlıyor. Kavurucu sıcaklar cildimiz üzerinde pek çok olumsuz etki yaratıyor.

 • Küçük Bir Dokunuş ile Cildinizde Gençlik Volümü

  Cildimize genç ve parlak bir görünüm veren bağ ve yağ dokusu yıllar içinde azalmaya başlar. Dr Mustafa Karataş "Azalan hacimle birlikte cilt yüzeyinde çizgiler ve elastikiyet kaybı oluşur. Bu sorunu ciltte volüm etkisi yaratan Teosyal Ultimate ile çözmek mümkün"

 • Dudak Dolgusu Fiyatı

  Dudak kalbi denilen üst dudakla alt dudağın orta kısımlarının birleştiği noktadan dermal dolgu enjeksiyonları yapılarak hacim kazandırıp, belirginleştirerek kontur oluşturmak estetik bir girişimdir.

 • Gülümsemede Fark Yaratan Unsur Dolgun Dudaklar

  İyi tanımlanmış, dolgun dudaklar, dürüstlüğü, sadakati ve samimiyeti ifade etmesi dolayısıyla cinsiyet ayırt etmeden daha genç ve dinamik bir görüntünün simgesi haline geldi.

İletişim Formu

.