Botox ile Kırışıklıkları Durdurun

Botoks kırışıklarına ve çizgilerine neden olan kasılmaları minimuma indirerek, dört aya kadar çizgisiz bir yüzünüz olmasını sağlıyor. Doktorunuzun, botoksu enjekte ettiği noktaya bağlı olarak çizgilerinizi yok etmenin yanı sıra kaşlarınızı da ustaca bir müdahaleyle kaldırabilir. Derin çizgilerden kurtulmak içinse, enjekte edilebilen hyalüronik asit dolgular, botoks uygulamasının ardından kullanılabilir. Yoğun moleküllü, stretch etkili mesolift enjeksiyonları sıkılaşma etkisiyle alın bölgesindeki kırışıklıklarda açılma etkisi sağlayabilir.

Alnınızı kullanarak kendinizi ifade ettiğiniz tüm o anları düşünün. Şaşkınlıklarınız, meraklarınız, düşünceli hallerin hatta asabilikleriniz alnınızda zaman içinde dikey ve yatay çizgiler oluşturur. Yardımcı ürünler kullanarak, uzun süreli tedaviler uygulayarak veya botoks müdahaleye başvurarak daha pürüzsüz bir alın, daha dinlenmiş ve rahatlamış bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Botoks tedavisi de boyun bölgesinin gençleşmesinde büyük rol oynayabilir. Kaslara uygulanan botoks iğneleriyle gevşemesi sağlanan boğumlar, altı ay boyunca görünmez hale gelebiliyor. Doktorunuz sizden, boğumların görünür hale gelmesi için, yüzünüzü buruşturmanızı isteyecek, sonra da üç botoks iğnesiyle işlemi görecek. Kaz ayağı, nazolabial çizgiler, belirsizleşen çene kemiği hattı enjeksiyon ve dolgular çöken bölgelerin doldurulması ve düzeltilmesinde kullanılabilir. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler Anti-aging dünyasının en çok istenen ve en çok uygulanan kırışıklık karşıtı uygulaması hakkında bilmeniz gerekenler, doğru bilinen yanlışlar ve merak ettikleriniz…

 • Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks

  Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks Yıllara karşı en etkili savunma aracınız botoks, aynı zamanda endüstrinin en güvenli anti-aging uygulamalarından biri. Peki, botoksu bu kadar özel kılan nedir ve gelecekt...

 • Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin

  Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin Minik dokunuşlarla göz çevrenizde taze, pürüzsüz bir etki yaratmak mümkün. Dr. Mustafa Karataş, sizi olduğunuzdan yaşlı ve yorgun gösteren ince çizgilere, morluklara ve e...

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.