Botoks ile Kaz Ayaklarınızdaki Çizgileri Düzeltin

Zamana karşı kadınların en büyük savaşında kırışıklıklar başrolde oluyor. Fakat o kadar kırışıklıklar konusunda şanssız sayılmayız.Erken dönemde  alınan önlemlerde düzenli bir şekilde serum, krem  gibi etkili ürünler kullanıldığında yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklarda savaşma konusunda kremlerin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız botoks enjeksiyonu yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Yıllardır kullanılan botoks, uzun zamandır özellikle kadınların tercih ettikleri yöntemlerin başında geliyor. Botox ile kaz ayaklarınızdaki çizgileri düzeltebilir, oluşmalarını da önleyebilirsiniz. Daha genç görünen gözleri elde etmekteki başarısı artık tartışan yok. Kas kasılmalarının önüne geçerek kırışıkların ve çizgilerin görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkilidir, geçici çözüm olan botoks tekrarlanmaları gerekir. Sinirlere gelen hareket uyarılarının kaslara iletilmesini önleyerek işlev gören bir toksin.

Gençleşmek, güzelleşmek sorunların ve yorgun ifadelerden kurtulmakta kullanılan botoks en iyi cevap veren bölgeler ise  göz çevresi ve kaş arasındaki kırışıklıklar, kaşları düşüklüğünü kaldırmak için de başvuruluyor.

Bıçaksız ve izsiz, kısa sürede uygulanana botoksun etkisi, tekiğe, uygulanan doza ve metabolizmaya göre değişiyor. Etki süresi sona erdiğinde uygulama öncesi haline geri dönülebiliyor. Uygulama sonrasın yapılan alanda morluklar ve küçük şişlik oluşabilir ve birkaç gün içinde kayboluyor. İşlem 10 dakika sürüyor. 4-6 ay arası kullanılabiliyor. İşin uzmanına yaptırmalısınız. Uzman olmayan ve sağlıksız koşullarda yaptırılan uygulamalar şekil bozukluklarına ve asimetriye yol açabiliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler Anti-aging dünyasının en çok istenen ve en çok uygulanan kırışıklık karşıtı uygulaması hakkında bilmeniz gerekenler, doğru bilinen yanlışlar ve merak ettikleriniz…

 • Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks

  Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks Yıllara karşı en etkili savunma aracınız botoks, aynı zamanda endüstrinin en güvenli anti-aging uygulamalarından biri. Peki, botoksu bu kadar özel kılan nedir ve gelecekt...

 • Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin

  Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin Minik dokunuşlarla göz çevrenizde taze, pürüzsüz bir etki yaratmak mümkün. Dr. Mustafa Karataş, sizi olduğunuzdan yaşlı ve yorgun gösteren ince çizgilere, morluklara ve e...

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.