Artık Çatlağım Var Demeyin..

Sekiz yıl önce geliştirilen bu tedavinin çatlaklar üstündeki etkileri, tam altı yıldır bağımsız üniversitelerde yüzlerce kişi üstünde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlandı. Alınan sonuçlar gerçekten çok etkileyici, çatlaklar konusunda şimdiye kadar geliştirilmiş en etkili tedavi.

Biodermogenesi güvenli bir tedavi mi?

Bu teknoloji ile yapılan tedavilerin hiçbirinde bir yan etkiye rastlanmamıştır. Biodermogenesi  teknolojisi, hiçbir yan etkinin gözlenmediği 25.000’in üzerinde seans gerçekleştirilmiştir. Yıllar içinde yapılan binlerce tedavi, işlemden sonra yeniden yapılanan cildin ten rengiyle yeniden uyum  sağladığının, tümseklerin yok olduğunun ve çatlakların içindeki boşlukların dolarak sağlıklı ciltle bütünleştiğinin en iyi kanıtı.

Bu yöntem çatlak tedavisine nasıl yenilikler getiriyor?

Bunlar içinde en önemlisi, bu teknolojinin eskiden oluşmuş çatlakları tedavi etmedeki başarısı. Diğer çatlak tedavileri, söz konusu eski çatlaklarda olduğunda sınıfta kalırken, Bioderogenesi ile eski çatlaklarda bile artık gerçekten gözle görülebilen, hastayı son derece memnun eden sonuçlar almak mümkün.  

Ve en harikası bu yöntem sayesinde artık çatlaklar güneşe maruz kaldığında, aynı normal cilt yüzeyi gibi bronzlaşıyor! Deriye rengini veren ve çatlaklarda melanin olarak isimlendirilen renk üretiminin yeniden uyarır. Bu sayede beyaz  çatlak dokusunda  yeniden renklenme elde edilebilmektedir. Hatta genellikle beşinci seanstan itibaren solaryum ve güneşlenme önerilerek, melanin sentezinin uyarılması ve renk farklılıklarının kapatılması tavsiye ediliyor. Pisa Üniversitesi Dermatoloji Fakültesi'nin sürdürdüğü bir araştırma, Biodermogenesi teknolojisi ile ince çatlakların %85.22 oranında iyileştiğini gösteriyor. Aynı araştırma, Biodermogenesi tedavisi ile elde edilen sonuçların, uygulamadan dört-beş yıl sonra bile aynen sürdüğünü de ortaya koyuyor.

Seans sayısı ve  seans aralıkları nasıl düzenleniyor

Sorunun şiddetine göre değişmekle birlikte ortalama 15-20 seans tedaviye gerek vardır. Tedavi, seans aralıkları 48 saatten uzun olmak koşulu ile haftada 2 veya 3 seans uygulanabilir. Bir defada sadece tek bir bölgenin tedavi edildiği her seans yaklaşık 30 dakika sürüyor.  

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Çatlak Tedavisinde Etkili Yöntemler

  Çatlak Tedavisinde Etkili Yöntemler İleri teknolojiler, tedavisi en zor estetik sorunlardan biri olan çatlaklarda da optimum sonuçlar sunuyor.

 • Cilt Çatlakları Tedavisi

  Cilt Çatlakları Tedavisi İstediğiniz kadar mükemmel bir vücuda sahip olun, çatlaklarınız varsa güzelliğiniz gölgelenmiş demektir. Kadının, en büyük cilt sorunu olan, çatlaklar, kabus olmaktan çı...

 • Karın ve Bacak Bölgesi Çatlak Tedavisi

  Karın ve Bacak Bölgesi Çatlak Tedavisi Biodermogenesi, çatlaklarda oluşan derinliği doldurarak sağlıklı cilt seviyesine ulaştırır, cildin yenilemesini ve görünen çatlakları hafiflemesi sağlanır.

 • Vücut Çatlakları Tedavisi

  Vücut Çatlakları Tedavisi Biodermogenesi yöntemi ile çatlakların tedavisi Bi-One adı verilen cihaz ile uygulanan bu yöntem, diğer tedavilerden farklı olarak dokulara hasar vererek değil, aksine do...

 • Çatlak Tedavisinin Seans ve Aralığı

  Çatlak Tedavisinin Seans ve Aralığı Bu yöntemde, çatlak dokusu ile cildin yapısal özelliklerinin de düzenlenmesi amaçlanır. Sorunun şiddetine göre değişmekle birlikte ortalama 20-25 seans tedaviye gerek var...

 • Çatlak Tedavisine Kesin Çözüm

  Çatlak Tedavisine Kesin Çözüm Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş, hemen hemen bütün kadınların şikayetçi olduğu başlıca estetik sorunlardan biri çatlaklardır.

 • Çatlak Tedavi Fiyatı

  Çatlak Tedavi Fiyatı Kliniğimizde uyguladığımız Biodermogenesi tedavi teknolojisinde amaç çatlak dokunun ve cildin yapısal özellikleri yeniden düzenlenerek, ciltte pürüzsüz bir etki yaratmak...