Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama VShape

vshapeTeknolojinin gücüyle incelmeye ve zayıflamaya ne dersiniz? Çoğu birer mühendislik harikası olan Vshape cihazı hem bölgesel fazlalıklarınızdan arınmanızı, hem de daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Zayıflayamadığınız için üzülüyorsanız, diyet ve spora ek olarak bu yöntemlerden faydalanmaya çalışın ve kendinizi bir kampa alın. Bölgesel  incelme ve selülit bakımı söz konusu olduğunda akla ilk olarak hangi yöntemler geliyor, bunlar nasıl uygulanıyor ve ne kadar sürede etki ediyor?

VShape denilen sistem, yağ hücrelerini küçültme ve incelme konusunda cerrahi yöntemlerin dışındaki uygulamalara göre çok daha üstün ve güçlü etkisiyle farkını gösteriyor. Radyo dalgaları hastanın cilt altını yüksek ısıya çıkarıyor. Böylece hem yağ dokusunda küçülme hem de ciltte gerginleşme başlıyor. Cilt altında oluşan bu kontrollü hasar, bölgesel zayıflamaya neden oluyor.

VShapeile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. Sonuç gerçekten gözle görülür derecede olumlu. Mezuradaki rakamlar en az iki cm, en fazla beş cm. kadar azalmıştır. Tek bölge için 10 gün aralıklarla beş seans girilebilen bu tedavide.

Vücudunuzdaki lokal fazlalıklarla ve selülit çözüm olan VShape yöntem, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor. VShape uygulaması, kademeli bozukluğa ve yayılmaya yol açan yağ hücresi zarlarını diğer hücre çeşitlerini etkilemeden titizlikle kesen akustik kesme dalgası ile başlıyor Bu yeni sistemle yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. VShape karın ve kalçayı kapsayan vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor.  Deride bulunan kolajen dokuyu güçlendirmeyi hedefliyor, cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlıyor. Uygulama esnasında ve sonrasında hastanın acı ya da ağrı duymaması, VShape ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlıyor ve serbest yağ asitlerine dönüşerek sizin tarafınızdan harcanabilir hale geliyor.

Tek bölge için 10 gün aralıklarla beş seans uygulama yapılabiliyor. Radyo frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedefleniyor. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırabiliyor. Radyo dalgaları ciltte kolajen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlıyor.

Hemen Doktorunuza Sorun